بیائید با جهل بجنگیم ایرانی ها ماهانه 15 میلیار تومان به صندوق صدقات میریزند ! (بخوانید کمک بلا عوض به حکومت)

ایرانی ها ماهانه 15 میلیار تومان به صندوق صدقات میریزن

ایرانی ها ماهانه 15 میلیار تومان به صندوق صدقات میریزند ! (بخوانید کمک بلا عوض به حکومت)

در این تصویر به راحتی میتوانید در سمت راست فقر اجتماعی و در قسمت چپ فقر فرهنگی جامعه مارو ملاحظه کنید!!!

ایرانی ها ماهانه 15 میلیار تومان به صندوق صدقات میریزند ، دلیل اصلی صدقه دادن در ایران چیست ؟؟
سرما میخوریم صدقه میدهیم .
رانندگی بلد نیستیم صدقه میدهیم .
کنکور میدهیم صدقه میدهیم .
مسافرت میروم صدقه میدهیم .
اگر این کمک ها به دست نیازمندان میرسید حرفی نبود ولی آیا این صدقات در حلق حسن نصرالله و فی خالدون مشعل فلسطینی و گدا گشنه های کلاشینکف بدست و تروریست نمی رود که جان مردم بیگناه را نشانه می گیرند ؟ آیا این پول در جیب کمیته امداد امام خمینی نمی رود که نوه و نتیجه اش در کانادا ساپورت و کفش پاشنه ٢٠ سانتی بپوشند و به ریش ملت بخندند و به انتقادات بگویند عوعو ؟ آیا این صدقات که ریال به ریالش برای مردم عادی کوچه و خیابان تعیین کننده است ، در جیب آقا زاده های (دله دزد) هاشمی و حداد عادل نمی رود که فرزندانشان در انگلستان و امریکا تحصیل می کنند ؟
آیا این میلیارد تومان ها ، منبع در آمدی برای جمهوری اسلامی جنایت کار نیست که جز کشتار و کشتار هیچ نکرده است ؟ از سوریه تا عراق و افغانستان.
از سال 83 تا حالا 370 میلیارد تومان از مردم ایران زکات جمع شده  است . آیا در این ١٠ سال بر تعداد فقیران افزوده نشده است که زرت و زرت صدقه سر آقا میدهید و در مخیله خود ثواب برای خود می نویسید ؟ ماهانه ١٥ میلیارد تومان صدقه می دهید ، کور هستید این همه بلا بر سرمان می اید ؟ کدام ٧٠ نوع بلا از این کشور رفع شده ،روزی نیست که بلایی بر سر این مردم نیاید .
بس است . فقر فرهنگی بس است . حماقت بس است . برکنید این فقر فرهنگی را بعد ژست روشنفکری بگیریم که حکومت دزد و فلان است  …
آیا خودمان نادان و احمق نیستیم که روشنگری نمی کنیم و جلوی این فقر فرهنگی را نمی گیریم ؟

د ! (بخوانید کمک بلا عوض به حکومت) در این تصویر به راحتی میتوانید در سمت راست فقر اجتماعی و در قسمت چپ فقر فرهنگی جامعه مارو ملاحظه کنید!!! ایرانی ها ماهانه 15 میلیار تومان به صندوق صدقات میریزند ، دلیل اصلی صدقه دادن در ایران چیست ؟؟ سرما میخوریم صدقه میدهیم . رانندگی بلد نیستیم صدقه میدهیم . کنکور میدهیم صدقه میدهیم . مسافرت میروم صدقه میدهیم . اگر این کمک ها به دست نیازمندان میرسید حرفی نبود ولی آیا این صدقات در حلق حسن نصرالله و فی خالدون مشعل فلسطینی و گدا گشنه های کلاشینکف بدست و تروریست نمی رود که جان مردم بیگناه را نشانه می گیرند ؟ آیا این پول در جیب کمیته امداد امام خمینی نمی رود که نوه و نتیجه اش در کانادا ساپورت و کفش پاشنه ٢٠ سانتی بپوشند و به ریش ملت بخندند و به انتقادات بگویند عوعو ؟ آیا این صدقات که ریال به ریالش برای مردم عادی کوچه و خیابان تعیین کننده است ، در جیب آقا زاده های (دله دزد) هاشمی و حداد عادل نمی رود که فرزندانشان در انگلستان و امریکا تحصیل می کنند ؟ آیا این میلیارد تومان ها ، منبع در آمدی برای جمهوری اسلامی جنایت کار نیست که جز کشتار و کشتار هیچ نکرده است ؟ از سوریه تا عراق و افغانستان. از سال 83 تا حالا 370 میلیارد تومان از مردم ایران زکات جمع شده است . آیا در این ١٠ سال بر تعداد فقیران افزوده نشده است که زرت و زرت صدقه سر آقا میدهید و در مخیله خود ثواب برای خود می نویسید ؟ ماهانه ١٥ میلیارد تومان صدقه می دهید ، کور هستید این همه بلا بر سرمان می اید ؟ کدام ٧٠ نوع بلا از این کشور رفع شده ،روزی نیست که بلایی بر سر این مردم نیاید . بس است . فقر فرهنگی بس است . حماقت بس است . برکنید این فقر فرهنگی را بعد ژست روشنفکری بگیریم که حکومت دزد و فلان است … آیا خودمان نادان و احمق نیستیم که روشنگری نمی کنیم و جلوی این فقر فرهنگی را نمی گیریم ؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: