بیان مشکلات شهرستان خواف از زبان جوانان دانش آموخته عالی که نسبت به شهروندان خویش اداء دین می نمایند

*** لطفا نظرات خود را در مورد گزارش رئیس جدید اداره راه بنویسید***

رئيس اداره راه وشهرسازي شهرستان خواف گزيده اي از اقدامات و فعاليت راهداري اين اداره در سه ماهه منتهي به آبان ماه را تشريح كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه وشهرساي استان خراسان رضوي، مهندس سيد مصطفي حسيني شاد در اين رابطه گفت: نصب، مرمت و اصلاح علايم و تجهيزات ايمني راهها از اهم فعاليت هاي اين دوره بود و با توجه به ترافيك سنگين در راههاي حوزه استحفاظي مخصوصا در محور خواف – قائن تعداد 340 عدد مسيرنما، 102 عدد تابلوي اخطاري و جهت نما نصب شده است.
به گفته وي اين محور از عرض كمي برخوردار است و سبب قلع و قمع و واژگوني علائم نصب شده راه در برخورد با خودروهاي عبوري مي‌شود. 
سيد مصطفي حسيني شاد با بيان اين كه 8 متر مربع تابلوي اطلاعاتي در طول محورهاي اصلي شهرستان نصب شده تاكيد كرد: همچنين 28 مورد جابجايي تابلوهاي سيار، جمع آوري و بازسازي 182 عدد علايم كهنه، تعويض 220 و شستشوي 400 عدد انواع تابلو از ديگر اقدامات در اين خصوص بوده و حجم 60متر مكعب بتن براي نصب اين تعداد تابلو استفاده شده است. 
وي ترافيك سنگين تعدادي از محورهاي اصلي شهرستان را دليل اصلي از هم پاشيدگي آسفالت در بخش هايي از راه‌ها عنوان كرد و گفت: لكه گيري با آسفالت سرد به ميزان 360 تن (و به سطح 3 هزار متر مربع) و لكه گيري با آسفالت گرم به ميزان 30 تن (و به سطح 260 متر مربع) در سطح راه‌هاي شهرستان انجام شده است. 
گريدرزني راههاي شوسه و خاكي محورهاي روستايي بطول مجموع 244 كيلومتر، تسطيح و بوته كني حريم راههاي اصلي و روستايي به سطح يك ميليون و 53 هزار متر مربع، تعريض و شانه سازي محورهاي سه راهي نشتيفان تا سه راهي بياس آباد و سه راهي بياس آباد تا قاسم آباد از ديگر فعاليت هاي راهداري مورد اشاره مهندس حسيني شاد بود.
وي درباره عمليات خط كشي در راههاي اصلي و روستايي گفت: در طول راه‌هاي اصلي شامل محور‌هاي خواف – قائن، خواف – رشتخوار ، خواف – تايباد و خواف – قاسم آباد در مجموع به ميزان 192 كيلومتر و در راههاي روستايي از جمله گرازي، فايندر، چهارده، رزداب و قلعه نو در مجموع به ميزان 33.3 كيلومتر خط‌كشي انجام شده است. 
همچنين 21 مورد تعميرات اساسي ماشين آلات سنگين و نيمه سنگين راهداري نيز از اهم اقدامات اداره راه وشهرسازي خواف در بخش ماشين آلات بوده است.
رئيس اداره راه وشهرسازي خواف واگذاري 2 قطعه زمين به اقشار ويژه (خانواده شهدا و جانبازان)، يك قطعه زمين به شهرداري جهت ايجاد فضاي سبز، اخذ سند تعاوني هاي مسكن مهر فرمانداري (4مورد)، اداره بهزيستي (3مورد) و كميته امداد (8 مورد) براي مراحل تهيه تفكيك عرصه و اعيان را از جمله اقدامات اين اداره در حوزه املاك و حقوقي و مسكن مهر عنوان كرد و افزود: پيگيري‌هاي پرونده هاي حقوقي در خصوص تصرف اراضي منابع طبيعي، مذاكره با نماينده پليس آگاهي شهرسنگان براي جلوگيري از زمين خواري در آن شهر و همچنين واگذاري يك قطعه زمين براي احداث مسجد در فاز سه شهرك وليعصر نيز در طي اين دوره به انجام رسيده است.

خواف ؛ درس از گذشته نگاهی به آینده – ترافيك سنگين دليل اصلي از هم پاشيدگي آسفالت محورهای ارتباطی…

خواف ؛ درس از گذشته نگاهی به آینده – ترافيك سنگين دليل اصلي از هم پاشيدگي آسفالت محورهای ارتباطی خواف –

khaftoday.blogfa.com
‏‎Amir Soofi‎‏ و ‏‏4‏ نفر دیگر‏ این را دوست دارند.
Puryaghub Abdolhagh با سلام و سپاس هرچند که شاید خیلی از انجام کارهای آقای حسینی در زمینه نصب علائم و به چشم نیاد اما تعریض پلها و آسفالت سه راهی نشتیفان تا ابتدای ورودی نشتیفان از ثمرات حضور ایشان در اداره راه است که جای تقدیر و تشکر دارد
خوشم آمد · ‏4‏ · نوامبر 15, 2013
Mahmoud Yekdel قبل از ایشان وضعیت جاده سه راهی تا نشتیفان واقعا نامناسب بود دست اندازهاش به اندازه خندق عمیق بود تعدادشم زیاد شده بود .واقعا بابت تعریض و روکش آسفالت این محدوده از ایشان کمال تشکر را دارم.
ویرایش شده · خوشم آمد · ‏3‏ · نوامبر 16, 2013
Ehsan Khalilipour به همت نماینده محترم جناب فیروزه پس از 20 سال خدمت! در خواف بالاخره تشریفشان را بردند. برای مهندس حسینی توفیق خدمت بی منت به مردم خوب خواف را ارزومندم.
خوشم آمد · ‏3‏ · نوامبر 15, 2013
Mostafa Maldary انشا ا… یک سری هم به جاده نشتیفان قاین زده شه. یکی دو هفته پیش با ماشینم از طرف قاین به سمت نشتیفان اومدم که متاسفانه به علت چاله های توی جاده لاستیکم ترکید. خدا رو شکر که سرعتم بالا نبود. اینقدر عمق چاله ها زیاده که اگه سالم هم بیای بیرون حتما باید یه جلوبندی ساز بری….
خوشم آمد · ‏3‏ · نوامبر 15, 2013
Puryaghub Abdolhagh اولین آسفالت گرم در جاده سه راهی تا نشتیفان!!!!!!!!!!!!
خوشم آمد · نوامبر 16, 2013
Puryaghub Abdolhagh بله جناب صوفی کاملا درسته متاسفانه خم از سمت قاین و هم از سمت تایباد فقط محدوده خواف خراب که نه افتضاحه و من فقط در مورد آسفالت سه راهی نشتیفان تا ورودی نشتیفان از ایشان تقدیر کردم که نسبت به مدت زمانی مدیریت ایشان قابل تقدیره انشاالله شاهد ادامه روکش آسفالت باشین ضمنا خود سه راهی نشتیفان هم خیلی وضع نا بهنجاری داره
خوشم آمد · ‏2‏ · نوامبر 16, 2013
Ehsan Khalilipour ایشون Amin Ha هستند. عکسشون شبیه جناب صوفی هست.
خوشم آمد · ‏3‏ · نوامبر 16, 2013
Mohammad Razmara نظر بنده کاشت زیره دیم در شیارهای جاده است
خوشم آمد · ‏4‏ · نوامبر 16, 2013
Puryaghub Abdolhagh شرمنده ممنون جناب خلیل پور و همچنین معذرت می خوام از اقای امین ها که ایشان را با آقای صوفی اشتباه گرفتم
خوشم آمد · ‏2‏ · نوامبر 16, 2013
Ehsan Khalilipour البته عکس پروفایلاشون خیلی شبیه همه.من خودمم یه لحظه اشتباه گرفتمشون.
خوشم آمد · ‏2‏ · نوامبر 16, 2013
Amir Soofi دوروز فیس نبودم آقای پور یعقوب. دیگه مارو نمیشناسی
خوشم آمد · ‏1‏ · نوامبر 17, 2013
Khalil Khalilipour دکتر امین حاجی … عضو هیات علمی دانشگاه آزاد بیرجند
خوشم آمد · ‏3‏ · نوامبر 17, 2013
شاه شجاع نشتیفان آقایان با پوزش از اینکه مهمان ناخوانده ام و فقط بدعوت یکی از دوستان به این جمع فراخوانده شدم بایستی یاد آور شوم که کل جاده های منتهی به خواف غیر استاندارد است و با ترافیک سنگین و تردد خودروهای سنگین تناسب ندارد چون این مسیرها که تراتزیتی هستش بایستی اتوبان باشه و در حاشیه اتوبان یک لاین با زیر سازی بتن میلگرد برای خودروهای سنگین مجزی ساخته بشود و پل ها هم باعرض و استحکام لازم ساخته شود و مدیران هم محلی و با شهامت باشند که بتوانند حقوق و نیاز مردم منطقه را از وزارتخانه مربوطه با کمک نماینده هم عقیده و بومی استیصال نمایند و یا با دعوت ازمنابع سرمایه گذار طرح توجیهی ارایه و آنان را مجاب به همکاری نماید وگرنه نصب تابلو راهنما که ……..!!!!؟
Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: