اعتراض به انتقادات شاه شجاع نشتیفان

شاه شجاع نشتیفان چه اندیشمندانی که طی 35 سال گذشته توسط دجالان تمامیت خواه ترور گردیدند
‏ژوئیه 18‏، ساعت ‏17:57‏ · پسنديدن

Mostafa Maldary لطفا» این عکس و کامنت رو از صفحه نشتیفان حذف کنید. ممنون
‏ژوئیه 21‏، ساعت ‏21:36‏ · پسنديدن

شاه شجاع نشتیفان مطالب مغایرتی با انعکاس همه عقاید با مفهوم سیاسی ، علمی ، فرهنگی ، گردشگری ندارد اما در خواست و کامنت شما خود سانسوری را اشاعه میدهد
‏ژوئیه 22‏، ساعت ‏00:18‏ · پسنديدن

Mostafa Maldary شاید برای شما خیلی راحت باشد که با چهره ای ناشناس هر چیزی که دوست دارید را منعکس نمایید…! ولی خواهشا» مراعات حال دوستانی که مخاطب پیج شما هستن هم باشید. شما آزاد هستید که هر مطلبی را در پیج خودتان بگذارید ولی با توجه به نامی که انتخاب کرده اید (نشتیفان) به نظر من حق ندارید چنین مطالبی را ارایه نمایید.
‏ژوئیه 22‏، ساعت ‏09:39‏ · پسنديدن

Mostafa Maldary چنین روندی باعث میشود که مخاطبان شما بالاجبار از پیج خارج شوند… که خود من یکی از آنها خواهم بود.در صورتی که تبلیغات زیادی برای پیج شما(نشتیفان) انجام داده ام.
‏ژوئیه 22‏، ساعت ‏09:41‏ · پسنديدن · 1

شاه شجاع نشتیفان با تشکر از تلاش و همکاری و همگامی شما تاکنون ، اما آنچه شما را بر آن داشته که این زحمات را متحمل گردید صداقت صدای مظلومان و رسا بودن به گوش مسوولان و قدمت و پیشاهنگی امور و نزدیکی شعور و اهداف و اندیشه ها جاذب بهم پیوستن گردید که حضرتعالی در مسیر مدارا مصلح و علمدار بوده و در طریق بیان حقایق و دادن آگاهی مقابل جهل و جعل خرافات جلاد و دجال من نیزه دار قلم در احقاق حقوق و مدافع عموم ، این تنش در افکار و اندیشه نیست که طرفین واقف به چگونگی طرح طراح اینترنت برای بیان آزاد اندیشه ها و ایجاد زمینه دهکده جهانی برای حضور همه اقشار در دنیای مجازی و ظهور گروهها و جمعیتها در مباحث سیاسی و اجتماعی و علمی و فرهنگی و…… بدون بگیر و ببند و حصار نرده زندان خلق گردیده ولی متآسفانه با فیلتر و سانسور حکام خودکامه سرانجام اینچنینی یافته ، کاش بجای دفاع از دجال از حقوق خودتان دفاع میکردید و اجازه نمیدادید با تخصصی که دارید غیر بومیان را جایگزین شما نمایند و از سرتاسر ایران جذب نیرو نموده و ترکیب جمعیتی را بر علیه شما بهم بزنند و امثال شما ناچار به مهاجرت به دیگر شهر ها گردیده و با عدیده ای از مشکلات و نابسامانی ها روبرو و ناچار از حصار محدودیت ها بسراشیب لغزش اندیشه و لرزش توان مقابله برآمده و نه تنها به مرحله خود سانسوری رسیده بلکه با تهدید ترک گروه ساز تفرقه را نواخته که خود ماحصل لغزش اندیشه است و من بشخصه درکتان نموده و اشراف کامل به شرکای دگر اندیش فقهی داشته که خط قرمز آنان همانا گذر از خرافات و جهل جاعلان منابرمذاهب است اما دریغ از زحمت مطالعه تاریخ و شناخت نسبی دجالان جاهل و جاعل که با کمک استعمار نوین بر ملت ایران تحمیل شده اند و در ادامه نظر داده اید که حق ندارم بنام نشتیفان چنین مطالبی درج نمایم من با شناختی که از شما داشته نظر شما را ارج مینهم اما چون علاقه وافری به شما و اندیشه هایتان دارم دوستانه یک نصیحتی هم بشما می نمایم که نکند چنین نظر و فتوایی را در مورد ایران هم صادر کنید که در آنصورت توضیحی برای خاص و عام بودن اصطلاحات نخواهید یافت و نتیجه اینکه هر چه ناملایمات و کاستی ها و اختلاف سلیقه ها و تضاید افکار و اندیشه ها نیاکانمان را از مسیر مقابله و مبارزه با مغولان بازداشته نوادگان آنان را هم ملال خاطری نیست و عزم جزم نموده تا مشایخ مداح و ملای دکاندار دین را از منابر و مناصب بزیر کشانده و دوشادوش دیگر همرزمان و همسنگران اصیل ایرانی که بالغ جمعیت ایران را شامل میگردد همصدا و همگام به مبارزه خواهم پرداخت
عکس ‏شاه شجاع نشتیفان‏
‏ژوئیه 22‏، ساعت ‏16:48‏ · ویرایش شده · پسنديدن

Mostafa Maldary بسیار قلم شیوایی دارید و از خواندن مطالبتان و نگارشی که به کار برده اید لذت میبرم، شاید تا به حال با توبیخ یا تذکر از طرف سازمان یا ارگانی مواجهه نشده اید که چنین بی پروا و با جرات نگارش دارید.مثال کسی است که از پشت تلفن هرچه دلش میخواهد میگوید و زمانی که به عمل میرسد خودش را کنار میگذاردو اعلام میکند که من آنی نیستم که شما فکر میکنید. من با کار فرهنگی در راستای پیشرفت نشتیفان و شناساندن نشتیفان در دهکده جهانی بسیا بسیار موافقم. کما اینکه خودتان سالهاست شاهد هستید که با عناوین مختلف در مورد نشتیفان کوتاهی نداشته ام… اشاره به فیلتر و سانسور کردید که بسیار زیبا بود»آیا خودتان با شیوه ای که در پیش گرفته اید نوعی خودسانسوری و فیاترینگ را رواج نمیدهید؟؟!! مطمین هستم که اگر چهره شما بر مردم آشنا بود، هرگز چنین بی پروا سخن نمیگفتید و قدری با ملاحظه رفتار داشتید»… به گفته خودتان که میگویید در خارج کشور هستید, چطور میخواهید مبارزه کنید؟! مثال حرف های شما را «مشیری» ها و «نوری زاد» ها و «مجاهدین و خیلی گروههای دیگر هم میزنند؛ ولی فقط حـــــــــــــــــــــرف میزنند و یک زمانی برای خودشان مخاطب هایی داشتند که دیگر ندارند .نگاه کردن به یک بازی کشتی و تفسیر کردن آن بسیار کار آسانی است ولی اصل کار را کسی انجام میدهد که دارد وسط گود بازی میکند…! دوست عزیز من؛ بیا وسط گود و شروع کن…! آقای پوریعقوب دارد مبارزه میکند و با شجاعت عقایدش را بیان میکند و در میدان عمل و کارزار از همه ی ما پیشی گرفته است. ولی من و شما فقط شعار میدهیم. اگر من به قول شما فتوایی در مورد نشتیفان داده ام و گفتم که در این پیج مسایل سیاسی و آنهم؛ اینگونه مسایل ؛را بیان نکنید» به این خاطر است که صلاح و مصلحت نشتیفان را در این میدانم. همیت الان هم که دید حکومت به نشتیفان خوب نیست؛ چه برسد به اینکه مطالبی را که شما میگذارید را ببینند…! شما آزاد هستید که به هر عنوان و هر اسمی در دهکده جهانی طاهر شوید و هر مطلبی را که دوست دارید بگذارید. ولی توصیه میکنم که دنیای واقعیت را هم در نظر داشته باشید. همه چیز آنطور که شما در ذهنتان میگذرد نیــــــــست… من هم اگر انتقادی کردم به خاطر صلاح و مصلحت نشتیفان بوده است. «والسلام»
‏ژوئیه 22‏، ساعت ‏20:12‏ · پسنديدن
Puryaghub Abdolhagh خودم کردم که لعنت بر خودم باد
‏ژوئیه 22‏، ساعت ‏21:04‏ · پسنديدن

Puryaghub Abdolhagh به کسی که دروغ گفت اعتماد نکنید دروغ سر منشا تمام نارسایی هاست
‏ژوئیه 22‏، ساعت ‏21:05‏ · پسنديدن · 1

شاه شجاع نشتیفان خلایق هرچی لایق ، لیاقت ما تولیت حوزه ها بر دانشگاههاست که اتاق فکرشان در لندن است ،کار نیکو کردن از پر کردن است قلم شیوا هم نتیجه لذت و سوابق توبیخ هاست نه در خفا بل در انظار است سن و سال شما قد نمیدهد که یاد آور آن دوران سیاه تحمیل شده به وطن باشید و نسل های ماقبل شما هم بدلیل همین توجیهات محتاطانه و محافظه کارانه میدان را خالی نموده و از تمام حق و حقوقات خویش گذشته و حمایتی از مدافعان خویش ننموده و پشتشان را خالی نمودند ولی بودند وهستند در میدان کسانیکه جان در این راه گذاشته و مورد احترام مردم بوده و هستتد نه از نوعی که اشاره کردید که آنها سوپاپ نجات حاکمیت و نظامند نه میدان دار مبارزه با آن !!! و همین مثل عینی کارزار بوضوح تداعی گر دیدگاه شماست در قیاس مدافع حقوق مردم و اغواگران محدود تمامیت خواه که پشت به مردمشان نموده و دم و بازدم و دستمال بخشی از نظام ولاییند و صلاح و مصلحتی هم که نام بردید در شرایطی محرز گردیده که بعنوان یک جوان جویای کار و کارآفرین بدون حمایت حاکمیت برای موافقت اصولی مراجعه ولی بدلیل بچه ناتنی نظام با عدم موافقت مواجه گشته اید اما تقاضاهای مهمتر و همین تقاضا از سوی شیعیان تنی بومی و غیر بومی منطقه با وامهای بلا عوض و یا مدت دار براحتی موافقت میگردد اینها شعار پشت تلفنی نیست عین مبارزه وسط میدان است و اینجاست که اما و اگر های شما معنی دار شده است
‏ژوئیه 22‏، ساعت ‏22:15‏ · پسنديدن

شاه شجاع نشتیفان شهدای کارزار مبارزات نشتیفان شاید همان دروغ و لعنت به اعتمادی است !!!!که مخاطب خاص به حاکمیت داشته اما بعوض حاکمیت آنها را در (به اصطلاح ولاییون لعنت آباد )قطعات آخر ردیف غسالخانه بهشت رضا مشهد و خاوران تهران بدون اثر و نشانه دفن نموده که شما حتی نامی از آنان بخاطر نمی آورید و آنان که بیاد دارند شاید خبر از تحویل آنان بدست نزدیکانشان نداشته باشند
‏ژوئیه 22‏، ساعت ‏22:54‏ · پسنديدن

شاه شجاع نشتیفان شهدای کارزار مبارزات نشتیفان شاید همان دروغ و لعنت به اعتمادی است !!!!که مخاطب خاص به حاکمیت داشته اما بعوض حاکمیت آنها را در (به اصطلاح ولاییون لعنت آباد )قطعات آخر ردیف غسالخانه بهشت رضا مشهد و خاوران تهران بدون اثر و نشانه دفن نموده که شما حتی نامی از آنان بخاطر نمی آورید و آنان که بیاد دارند شاید خبر از تحویل آنان بدست نزدیکانشان نداشته باشند
‏ژوئیه 22‏، ساعت ‏23:05‏ · پسنديدن

شاه شجاع نشتیفان آیت الله منتظری: برحسب اصل اوّلى هیچکس بر دیگری ولایت ندارد
در این نامه که برای اولین بار اصل نامه منتشر می‌شود، آیت‌الله منتظری می‌گوید: «حقيقت اينست که با قانون اساسی فعلی ايران که همه اهرم‌های قدرت در اختيار رهبر قرارداده شده، بدون اين که پاسخگو باشد و مسئوليت‌ها، بر عهده رئيس جمهور قرارداده شده بدون اين که اهرم‌های قدرت را در اختيار داشته باشد، اگر از باب فرض، امام زمان هم رئيس جمهور شود، قدرت هيچ کاری را ندارد.»
این دو نامه را یکی از اعضای خودنویس برای نخستین بار منتشر می‌کند. هر دو نامه را شهروندی به نام مسعود اسماعیل‌لو به مرحوم آیت‌الله منتظری در سال ۱۳۸۰ فرستاده بوده و پاسخ‌های این مرجع تقلید در پایین هر کدام آمده است. نسخه‌ای از این نامه نیز برای تایید اصالت به فرزند ایشان ارسال شده است.
نامه اول آقای اسماعیل لو به آیت الله منتظری
به نام خدا
با سلام و خسته نباشید و امید سلامتی کامل شما
آقای منتظری از شما خواهشی داشتم، به آقای خاتمی پیام مرا به عنوان یک ایرانی که ۲۲ سال در راه آزادی و استقلال ایران مبارزه می‌کند را به ایشان بفرمایید و به ایشان بگویید که در انتخابات ریاست جمهوری شرکت نکنند و بگذارند راه خود را برای استقرار آزادی و استقلال به دست بگیرد چونکه قادر به اینکار است.
در این رژیم حتی یک فرشته هم تبدیل به شیطان می‌شود، اگر ایشان می‌خواست کاری بکند ۲۲ میلیون رای داشته!!!
امید کاذب برای ملت ایران زیان آور است. این رژیم باطل است و در آن نمی‌توان به دنبال حق گشت. حق در مقابل باطل است.
به ایشان بگویید تبلیغ رژیم به ضرر مردم است. امیدوارم که ایشان خود را کاندیدا نکنند. در ضمن نظر شما را می‌خواستم بدانم، آیا اگر مردم بخواهند این نظام را عوض کنند مخالف اسلام است؟!
آقای خاتمی گفتند که اگر کسی با این رژیم مخالفت بکند دشمن اسلام و ملت است. شما چه فکر می‌کنید؟ تغییر رژیم حتی اگر اسلامی هم نباشد حق یک ملت است.
شاد و پیروز باشید
مسعود اسماعیل لو
پاسخ آیت الله منتظری
باسمه تعالی
اولا: این‌جانب با ایشان ارتباط ندارم و از پیام دادن به ایشان معذورم، به‌علاوه اگر ایشان با آن استقبال مردمی که در آغاز نسبت به ایشان انجام شد و با این موقعیت فعلی که تبدیل به یک مقام بی‌خاصیت ثناگو شده‌اند وظیفه فعلی خویش را تشخیص ندهند پیام من قطعا اثری نخواهد داشت.
و ثانیا: حقيقت اين‌است که با قانون اساسی فعلی ايران که همه اهرم‌های قدرت در اختيار رهبر قرارداده شده، بدون اين که پاسخ‌گو باشد و مسئوليت‌ها، بر عهده رئيس جمهور قرارداده شده بدون اين که اهرم‌های قدرت را در اختيار داشته باشد، اگر از باب فرض، امام زمان هم رئيس جمهور شود، قدرت هيچ کاری را ندارد. اين امر تضاد واضحی است در قانون اساسی که بايد اصلاح گردد.
و ثالثا: برحسب اصل اولی هیچکس بر دیگری ولایت ندارد، فقط خدا که خالق ما و مالک تار و پود ماست حق مالکیت بر ما دارد، و خداوند حق مالکیت را به خود انسان‌ها واگذار نموده که برای اداره امور سیاسی و اجتماعی کشور کسانی را که صلاحیت دارند با رعایت شرایط و موازین عقلی و شرعی انتخاب نماید و او در برابر ملت و نمایندگان آنان مسئول است و باید پاسخگو باشد.
نامه دوم مسعود اسماعیل‌لو
به نام خدا
با سلام و تبریک سال نو به همگی شما
آقای منتظری از شما خواهشی کرده بودم در رابطه با کاندیدا شدن خاتمی، نمی‌دانم دریافت کرده‌اید یا نه؟
لطف کنید به ایشان پیغامی بفرمایید و بگویید که بهترین کار ایشان کاندید نکردن خود می‌باشد. با شرکت نکردن، خود ریشه استبداد خشک خواهد شد.
امیدوار هستم که حرف ما را بها دهید. موفقیت ایشان در گرو جدایی از این رژیم است. در صورت کناره‌گیری از کاندیدای ریاست جمهوری او، از او حمایت خواهیم کرد. شاید آخرین فرصت خوب برای او می باشد. او باید مردم را انتخاب کند نه قدرت را!؟
مسعود اسماعیل لو
پاسخ آیت الله منتظری به نامه دوم
بسمه تعالی
پس از سلام پیام جنابعالی پاسخ داده شد. در این موضوع بنظر میرسد حق با جنابعالی است ولی من از پیام دادن به ایشان معذورم اولا ارتباطی ندارم و ثانیا «لا رای لمن لایطاع»
ان شاء الله موفق باشید
Puryaghub Abdolhagh این مطلب در جایی از قول پروفسور سمیعی نوشته شده بود نمی دانم چرا مناسب برای این پست دیدم . ﺁﺩﻡ ﻣﺬﻫﺒﯽ ﺍﯼ ﻧﯿﺴﺘﻢ ﺍﻣﺎ
ﺍﺯ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﯿﭻ، ﭘﺎﯾﺒﻨﺪ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ، ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ
ﺍﺯ ﺁﻧﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺧﺪﺍ ﺭﺍ ﺑﻪ ﭼﺎﻟﺶ ﻣﯽ ﮐﺸﻨﺪ، ﻣﯿﺘﺮﺳﻢ
ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﯿﭻ ﮐﺲ ﻭ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺍﺭﺯﺷﯽ ﻗﺎﺋﻞ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ
ﻓﺮﯾﺐ ﻇﺎﻫﺮ ﺭﻭﺷﻨﻔﮑﺮﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﻧﺨﻮﺭﯾﺪ
ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻭ ﻋﻘﻞ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻗﺒﻮﻝ ﺩﺍﺭﻧﺪ
ﺷﻤﺎ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﯾﺖ، ﻫﯿﭻ ﻣﯽ ﭘﻨﺪﺍﺭﻧﺪ
ﺍﯾﻨﺎﻥ ﺑﻪ ﻋﺸﻖ ﻧﯿﺰ ﺧﯿﺎﻧﺖ ﻣﯿﮑﻨﻨﺪ
ﭼﺮﺍ ﮐﻪ ﺧﺪﺍﯾﯽ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ ….
12 ساعت · ویرایش شده · پسنديدن

شاه شجاع نشتیفان از قدیم الایام مرسوم است درختی که ریشه ندارد به کمتر نسیمی بند است و کسی که حرف راست نمیگوید قسم یاد میکند و جملات را تکرار میکند و کسانیکه اندیشه ای از خود نداشته همانند غریقی است که در مسیر سیلاب افتاده و برای نجات خویش به شاخه و ریشه بوته های حاشیه رودخانه متوسل میگردند و شیادانی که میخواهند خلقی را بفریبند به مذهب و دین متوسل میگردند و با ردای دین و الهیت الهی مردم را سرکار گذاشته تا به اهداف پلیدشان برسند ، اما بینش و کردار من تحت وب و پیج های شاه شجاع آگاهی دادن است یعنی مبارزه با جهل و جعل است و از ابتدا شعارم این بوده که وب و پیج های شاه شجاع وب و پیج آزادی است . در این مجموعه ها همه افکار و اتدیشه ها و عقاید آزادند مبانی و اصول خویش را ارایه و بدفاع از آن بپردازند و همینطور افکار و اندیشه و عقاید مطرح در جهان را به چالش کشیده و انتقاد نمایند این از حقوق اولیه انسان با هر ایده و عقیده ای است اینجا تعصب حکمفرما نیست اینجا عقل و هوش و دانش نهال آگاهی نشاء میکند و تاریکی و تعصب و جهل و جعل میزداید
11 ساعت · پسنديدن

شاه شجاع نشتیفان در این بازار مکاره اینترنت متاع و ماحصل اندیشه های خویش را ارایه نموده و بدفاع از آن برخیزید با تخریب و ناخنک به مطالب دیگران ره بسوی نور نپیموده و در چاه جهل خویش نهان خواهید ماند آراء مردم خاتمی را از تلاطم تنش های تمامیت خواهان بیرون آورد اگر پشت به مردم نمیکرد و جانب حاکمیت را نمیگرفت با فجایع کوی دانشگاهها و ترور دگراندیشان و فرار دوماهه ولایت به مشهد و متوسل به امام رضا شدن و تحت حمایت تولیت قرار گرفتن و نهایت بازی کثیف رفسنجانی برای کنترول او در مجلس خبرگان و تشخیص مصلحت نظام پشت به ولی نعمتان خویش نمود و ثناگوی ولایت گردید و ماحصل خیانت به ملت را هم خیلی سریع درو نمود و شما مخاطب خاص هم که سعی دربالارفتن از پله های ترقی سیاسی نظام فاسد را داشته و از نردبان نخ نما و مهره سوخته نظام بفکر بالا کشیدن خویش بوده و پشت به مردم خویش نموده دقیقآ از همان قماشید و سید و آقای شما راه بجایی نبرده و بکاهدان زده شما دلتان به همان عکسی که در جوار شیخ گرفته خوش باشید خدا را چه دیدی شاید با حمایتی که از دجال میکنید به معشوقتان رسیده و روزی به رییس جمهوری حرشی انتخاب شوید
10 ساعت · پسنديدن

شاه شجاع نشتیفان خدایی در قفس افتاد
هیولایی ز شیطان زاد
پدر فرزند برد از یاد
که اسلام ات سلامت باد
فغان سرشد زهر سویی
روان شد خون به هرجویی
خزانه داده شد بر باد
که اسلام ات سلامت باد
سرای ما دگرگون شد
وطن دریایی از خون شد
نه شیرین ماند و نه فرهاد
که اسلام ات سلامت باد
ز سفره نانِ گندُم رفت
رَمَق از جانِ مردُم رفت
به کشور فقر شد آزاد
که اسلام ات سلامت باد
به نامِ نامی ِ یزدان
خراب آباد شد ایران
گلستان شد عرب آباد
که اسلام ات سلامت باد
هزاران گر به زنجیرند
هزاران ها زمین گیرند
هزاران مفسد و معتاد
که اسلام ات سلامت باد
چه تن ها بر سر ِ دار اند
بدنها زیر ِ آوار اند
همه در سوگ ِ این بیداد
که اسلام ات سلامت باد
یکی هذیان بسی گوید
یکی بیراهه میجوید
یکی گمگشته در فریاد
که اسلام ات سلامت باد
بگو آن بی کفایت را
همان دزد ِ ولایت را
چنین گفت آذر ای شیّاد
که اسلام ات سلامت باد

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: